«RADENSKA CLASSIC»

(з природним вуглекислим газом)

Вживаючи 1 л Раденська Класік, ми забезпечимо Ваш організм 25% щоденних потреб у кальції і магнії.

Європа п’є Radenska Classic із другої половини XIX століття. За цей час було проведено багато досліджень. Тому сьогодні спеціалісти з охорони здоров’я та харчування з легкістю рекомендують регулярно пити «Раденська Класік». Результати досліджень не потребують зайвих підтверджень, адже вони перевірені часом.
Водоносні шари природної мінеральної води «Раденська Класік» захищені товстими пластами глини – наче природа зберігає її у глиняному глечику, оберігаючи чистоту води, яка йде від самого її серця.
Магній, кальцій, калій, натрій – усі мікроелементи подаються в коктейлі з природним вуглекислим газом, що допомагає організмові ще швидше засвоювати їх. До того ж газована природним шляхом вода максимально живить клітини організму.
Зневоднення може призвести до проблем із пам’яттю, головного болю та погіршення настрою.

«Раденська Класік» – це той випадок, коли вода важлива не лише кількістю, а і якістю.

1

З’їжте 20 г твердого сиру чи випийте 1 л «Раденська Класік» – так Ви отримаєте 20% добової норми кальцію. Але з «Раденська Класік» Ви ще й поповните водний баланс

2

Нервовій системі та м’язам потрібен магній. З’їжте 1 банан чи випийте 1 л «Раденська Класік» – і Ви отримаєте 25% добової норми магнію. Зате від води не гладшають

3

Вуглекислий газ, яким збагачена вода, допомагає корисним мікроелементам активніше всмоктуватися в кров

PET
6 пляшок/уп.
1.5л
Незабаром у продажу
PET
12 пляшок/уп.
0.5л
Незабаром у продажу
Скло
6 пляшок/уп.
0.75л
34 грн/пл
Скло
12 пляшок/уп.
0.5л
32 грн/пл
Скло
12 пляшок/уп.
0.25л
26 грн/пл