«RADENSKA NATURELLE»

(без газу)

Вода із низьким вмістом натрію, підходить усім, хто прискіпливо слідкує за кількістю вжитої солі.

Ми відчуваємо спрагу, коли наш організм втрачає 2-3% води. Та проблеми починаються набагато раніше, навіть втрата 1% буде відчутною: відчуватиметься втома, погіршиться уважність, думки будуть літати десь за хмарами. Тому так важливо слідкувати за водним балансом. Бажано, щоб на Вашому столі завжди стояла склянка води. І щоб це була корисна вода.
Radenska Naturelle – це поважна дама. Експерти впевнені, що вона з’явилася 12 тисяч років тому. Можна лише уявити стан природи того часу, коли народжувалася «Раденська Натюрель». Природа подбала про чистоту своєї води, вона зберігає її під непроникним шаром глини. Кальцій, магній, натрій, калій – комплекс корисних мікроелементів, який Ви отримаєте, дасть Вам енергію та силу рухатися вперед. Починаєте новий проект? Саме час перейти на «Раденська Натюрель», – з якісною водною основою Ви зробите ще більше.
Вода – це основна їжа, яку замовляє й потребує наше тіло.

«Раденська Натюрель» – той випадок, коли замовлення перевірене тисячоліттями.

1

Негазована природна мінеральна вода «Раденська Натюрель» ідеально втамовує спрагу під час фізичних навантажень і поповнює водний баланс упродовж дня

2

«Раденська Натюрель» із низьким вмістом натрію підходить усім, хто прискіпливо стежить за кількістю вжитої солі. Вода збагатить Ваш організм корисними мікроелементами, але натрію серед них буде найменше

3

Високий рівень мікроелементів і корисних мінералів збадьорить Ваш організм, діючи дуже м’яко й не подразнюючи слизову шлунку. А ми казали, що вона ще й приємна на смак?

PET
6 пляшок/уп.
1,5л
30 грн/пл
PET
6 пляшок/уп.
28 грн/пл
PET
6 пляшок/уп.
0.75л
27 грн/пл
PET
12 пляшок/уп.
0.5л
20 грн/пл
Скло
6 пляшок/уп.
0.75л
34 грн/пл
Скло
12 пляшок/уп.
0,5л
32 грн/пл
Скло
12 пляшок/уп.
0.25л
Незабаром у продажу